+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Дефіцит нафти збережеться всупереч рішенню ОПЕК + підняти видобуток – Fitch.

Дефіцит нафти збережеться всупереч рішенню ОПЕК + підняти видобуток – Fitch.

Ринок нафти залишиться в помірному дефіциті, незважаючи на рішення ОПЕК + наростити видобуток. Це дозволить підтримувати прийнятні для виробників ціни на нафту в діапазоні $ 50-60 / бар., передає «Прайм» з посиланням на заяву директора групи з природних ресурсів і сировинних товарів агентства Fitch Дмитра Маринченко.

Рішенням від 1 квітня ОПЕК + визначив подальші параметри угоди. У квітні група скорочує видобуток на 7,9 млн б / д, в травні – на 7,3 млн, в червні – на 6,6 млн, в липні – на 5,76 млн б / д.

«Ринок, ймовірно, поки залишиться в стані помірного дефіциту, товарні запаси нафти продовжать знижуватися», – коментує Маринченко можливі наслідки нового рішення групи.

Він пояснив, що ОПЕК + виходить з самого ймовірного сценарію, що попит в найближчі місяці продовжить відновлюватися на тлі як сезонних факторів, так і поступового пом’якшення карантинних обмежень. За оцінками управління енергетичної інформації Міненерго США (EIA), в найближчі три місяці попит на нафту може вирости на 2 млн б / д. Це приблизно відповідає тим додатковим обсягами, які збирається вивести на ринок ОПЕК +.

Експерт додав, що до липня видобуток країн ОПЕК + повинен вийти приблизно на той рівень, який вони припускали підтримувати в останній стадії операції, досягнутої в квітні минулого року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"