+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

США можуть відновити санкції проти «Білнафтохім» і ще 8 нафтохімічних підприємств.

США можуть відновити санкції проти «Білнафтохім» і ще 8 нафтохімічних підприємств.

Держдепартамент США має намір рекомендувати Мінфіну не продовжувати припинення санкцій проти дев’яти підприємств нафтохімічної галузі Білорусі, термін дії яких спливає 26 квітня 2021 року. Про це заявив представник держдепу Нед Прайс, передає «Інтерфакс».

Зокрема, санкції можуть бути відновлені проти концерну «Білнафтохім», ВАТ «Белшина», ВАТ «Гродно Азот», ВАТ «Гродно Хімволокно», ВАТ «Лакокраска», ВАТ «Нафтан», ВАТ «Полоцьк-Скловолокно», «Білоруський нафтовий торговий дім» і «Білнафтохім США».

«На жаль, ми вважаємо, що ситуація з правами людини в Білорусі погіршилася… З огляду на більш ніж 300 політичних в’язнів в Білорусі, держдепартамент не може в цей момент рекомендувати ще раз продовжити призупинення санкцій», – казав Прайс на брифінгу в середу.

У зв’язку з санкціями громадянам і фірмам США не можна буде вступати в економічні та фінансові відносини з цими організаціями, а все їхнє майно і рахунки, що знаходяться на території США, буде заморожено.

Як правило, після введення американських санкцій багато корпорацій в інших частинах світу також намагаються уникати контактів і контрактів з підприємствами, які потрапили під санкції.

Проте, за словами Прайса, точка зору Держдепартаменту з питання продовження призупинення санкцій ще може змінитися, якщо в Мінську змінять підхід до політичних в’язнів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"