+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта зростає напередодні саміту ОПЕК +.

Нафта зростає напередодні саміту ОПЕК +.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів, частково компенсувавши падіння в ході попередньої торгової сесії. Інвестори очікують, що сьогоднішня зустріч ОПЕК і союзників картелю призведе до обмеження обсягів виробництва в зв’язку з ростом захворюваності COVID-19 в деяких регіонах світу.

Вартість бареля червневої нафти Brent 1 квітня на 9:35 за Києвом склала $ 63,16 (+ 0,67%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 59,62 (+ 0,78%).

Міністри з Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) і союзників, включаючи Росію і Казахстан, групу під назвою ОПЕК +, зустрінуться, щоб розглянути варіанти, які включають в себе пролонгацію діючого рівня видобутку і поступове її збільшення.

Погіршення прогнозу зростання попиту на нафту ОПЕК + на цей рік на 300 тис. б / д також чинить тиск на ціни і зробило більш ймовірним, що зустріч призведе до збереження обмежень.

У середу Об’єднаний технічний комітет, який консультує групу нафтовидобувних країн, в яку входять Саудівська Аравія і Росія, не дав офіційних рекомендацій, повідомили три джерела ОПЕК +.

ОПЕК + в даний час скорочує видобуток трохи більше ніж на 7 млн ​​б / д, щоб підтримати ціни і скоротити надлишкову пропозицію. Саудівська Аравія в односторонньому порядку додала до цих скорочень ще 1 млн б / д.

Відновлення попиту на паливо залишається переривчастим, оскільки нові спалахи інфекції призводять до прийняття додаткових карантинних заходів.

Президент Франції Еммануель Макрон напередодні ввів в країні третій локдаун і заявив, що школи закриються на три тижні, щоб впоратися з третьою хвилею інфекцій COVID-19, яка загрожує перевантажити лікарні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"