+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Обсягів «Роснафти» у квітні не буде.

Обсягів «Роснафти» у квітні не буде.

Постачань в Україну дизельного пального і скрапленого газу виробництва заводів «Роснафти» в квітні не буде. Про це повідомляє enkorr з посиланням на учасників ринку.

«Спочатку Coral Energy казав про перенесення постачань на другу половину квітня, а сьогодні повідомив про відсутність номінацій на квітень», – заявив співрозмовник enkorr на умовах анонімності. Також невідомо, чи вдасться відновити постачання у травні.

«Кажуть, така позиція «Роснафти», ясності поки немає, не факт, що імпорт відновиться в травні», – каже джерело. Отримати коментар у Coral Energy поки не вдалося.

Директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн вважає, що відсутність постачань «Роснафти» викличе серйозну напруженість на ринку, яка почне відчуватися вже в першій декаді квітня, особливо щодо скрапленого газу, запаси якого невеликі.

«Постачання «Роснафти» охоплюють 22% у балансі ринку дизпалива і скрапленого газу. У першому кварталі минулого року ринок лихоманило через зниження білоруських постачань дизпального, коли випало приблизно 10% балансу. Трейдерам необхідно терміново шукати альтернативні джерела імпорту», – заявив Сергій Куюн.

За його словами, ситуація ускладнюється тим, що минулого тижня несподівано зупинився Новополоцький НПЗ у Білорусі, а в травні заплановано плановий капітальний ремонт Мозирського НПЗ – ключового білоруського постачальника нафтопродуктів в Україну.

«Через погодні умови активна фаза сільгоспробіт цього року зміститься на другу половину квітня – першу половину травня, що збігається з періодом невизначеності з ресурсним наповненням. Уряду варто приділити увагу темі забезпечення паливом», – каже Куюн.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"