+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: інвестори чекають від ОПЕК + збереження обсягів поставок.

Нафта дорожчає: інвестори чекають від ОПЕК + збереження обсягів поставок.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів, компенсуючи падіння, зафіксоване напередодні. Інвестори роблять ставку на те, що виробники в основному погодяться продовжити обмеження поставок сировини до травня.

Вартість бареля червневої нафти Brent 31 березня на 9:10 за Києвом склала $ 64,38 (+ 0,33%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 60,81 (+ 0,43%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 64,17 і $ 60,55 відповідно.

Організація країн-експортерів нафти і її союзники, група, іменована ОПЕК +, мають намір зустрітися 1 квітня. За місяць, що минув після березневого саміту, ціни на нафту різко знизилися. Тиск на котирування чинили побоювання з приводу посилення карантинних обмежень в Європі, повільного розгортання процесу вакцинації і зростання числа випадків COVID-19 в Індії і Бразилії.

Минулого місяця ОПЕК + здивувала ринок, погодившись продовжити обмеження пропозиції в той час, коли здавалося, що попит на паливо відновлюється. Незначні винятки були тоді зроблені для Росії і Казахстану.

За наявних обмежень ОПЕК на чолі з Саудівською Аравією і виробники, що не входять в картель, на чолі з Росією скоротили виробництво на трохи більше 7 млн ​​б / д. При цьому Саудівська Аравія добровільно знизила видобуток нафти на 1 млн б / д.

Саудівська Аравія готова продовжити одностороннє скорочення поставок до кінця червня, щоб запобігти падінню світових цін на нафту, повідомив Reuters обізнане джерело.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"