+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: ринок зважує вплив різних чинників на ціни.

Нафта дешевшає: ринок зважує вплив різних чинників на ціни.

Нафта торгується зі зниженням після помірного зростання напередодні. Інвестори оцінюють ситуацію, що склалася на ринку і намагаються оцінити вплив різноспрямованих факторів на короткострокову динаміку цін. В ході ранкових торгів в Азії нафтові котирування неодноразово перетинали нульову позначку.

Вартість бареля червневої нафти Brent 30 березня на 10:05 за Києвом склала $ 64,82 (-0,15%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 61,48 (-0,13%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 64,92 і $ 61,56 відповідно.

Напередодні рятувальникам вдалося зняти з мілини гігантський контейнеровоз Ever Given і розблокувати прохід через Суецький канал. Галузеві експерти по-різному оцінюють цю подію. Більшість з них вважає, що зростання поставок сировини на тлі падіння паливного попиту в Європі, що підсилює карантинний режим, призведе до зниження цін.

У той же час надії на збереження видобутку нафти на існуючому рівні країнами-учасницями угоди ОПЕК + підтримує оптимізм інвесторів і трейдерів. Згідно з інформацією інсайдерів на міністерському засіданні альянсу, яке відбудеться 1 квітня, буде прийнято рішення про перенесення збільшення нафтовидобутку з квітня на травень.

Росія готова підтримати таке рішення за умови, що група дозволить їй трохи збільшити виробництво сировини в зв’язку з наближенням посівної кампанії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"