+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: блокування Суецького каналу може тривати кілька тижнів.

Нафта дорожчає: блокування Суецького каналу може тривати кілька тижнів.

Ціни на нафту виросли більш ніж на 1% після 4-процентного обвалу напередодні. На ринку дедалі більше побоюються, що для усунення гігантського контейнеровоза, що перекрив рух кораблів через Суецький канал, скоротяться поставки сирої нафти і нафтопродуктів.

Вартість бареля травневої нафти Brent 26 березня на 9:10 за Києвом склала $ 62,66 (+ 1,15%). Барель травневої нафти WTI торгувався по $ 59,36 (+ 1,37%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 61,95 і $ 58,56 відповідно.

Проте, ціни на сиру нафту можуть знизитись третій тиждень поспіль, оскільки перспективи попиту були підірвані новими локдаунами в Європі. Обидва еталонних контракти наближаються до тижневого зниження приблизно на 3% після падіння більш ніж на 6% минулого тижня.

Застряглий контейнеровоз блокує рух по Суецькому каналу, однією з найбільш завантажених у світі морських трас транспортування нафти, світлих нафтопродуктів, зерна та інших товарів між Азією і Європою.

Напередодні офіційні особи зупинили всі судна, що заходять в канал, а рятувальна компанія заявила, що на звільнення судна, що сіло на мілину контейнеровоза можуть знадобитися тижні.

У зв’язку з цим деякі судноплавні компанії можуть відправити судна, що потрапили в затор навколо мису Доброї надії, ПАР, що збільшить терміни і вартість доставки вантажів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"