+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

В Україні будуть сповіщати про якість палива.

Всі територіальні і міжрегіональні підрозділи Держекоінспекції в тестовому режимі працюють з системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик. Незабаром інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде оприлюднена для громадян. Про це розповів голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Всі органи ринкового нагляду використовують систему оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, де споживачі можуть дізнаватися про небезпеку продукції, виявленої контролюючими органами. Це вимога встановлена ​​відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1398.

Зараз всі територіальні та міжрегіональні підрозділи Держекоінспекції працюють з системою в тестовому режимі без оприлюднення результатів перевірок. Найближчим часом Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства забезпечить ліцензію на користування цим програмним продуктом для працівників ДЕІ за допомогою персонального ЕЦП. Після цього відповідна інформація про порушення на АЗС і АЗГС буде доступна для громадян за посиланням», – пояснив Андрій Мальований.

Чиновник також підкреслив, що протягом січня-лютого ДЕІ винесла 193 рішення про приведення паливно-масляної продукції встановленим вимогам, за невиконання яких наклала 2,6 мільйона гривень штрафних санкцій.

«Зараз Держекоінспекція за дорученням Прем’єр-міністра підсилює контроль за якістю палива на АЗС. Проводяться позапланові перевірки, в ході яких здійснюється контроль відповідності паспортів якості палива вимогам технічного регламенту», – додав Андрій Мальований.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"