+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податківці продовжують боротьбу з фальсифікатом та нелегальною торгівлею.

Податківці продовжують боротьбу з фальсифікатом та нелегальною торгівлею.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Київській області виявили факт реалізації палива без ліцензії на роздрібну торгівлю, реєстратора розрахункових операцій та інших дозвільних документів, говориться в повідомленні прес-служби ДФС.

«За результатами проведених заходів, незаконна діяльність припинена. Вилучено 12,6 тис. літрів бензину марки А-95, 8 тис. л дизельного палива, 207 л автогазу і обладнання для масової реалізації палива», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Всього з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 1,5 млн. гривень, з них підакцизних товарів на суму понад 484 тис. гривень.

Також співробітники Державної фіскальної служби спільно з працівниками СБУ виявили незаконне виробництво палива в Харківській області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби податківців.

«Встановлено, що посадові особи одного із суб’єктів господарської діяльності, не маючи на це жодних дозвільних документів, організували і здійснювали незаконне виробництво палива, яке в подальшому реалізовувались на території Харківської області», – йдеться в повідомленні.

В результаті проведених санкціонованих обшуків офісних приміщень, нафтобаз і АЗС виявлено палива загальним обсягом близько 200 т орієнтовною ринковою вартістю понад 6 млн грн.

В даний час проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання сировини і місць реалізації готової продукції, готується клопотання до суду про арешт виявленого майна.

Нагадаємо, за дорученням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у всіх регіонах України відновилася кампанія по боротьбі з нелегальним ринком нафтопродуктів.

Раніше повідомлялося, що в Україні спостерігається стрімке розширення тіньового ринку нафтопродуктів, що проявляється як в зростаючих обсягах виробництва на міні-НПЗ, так і в поновленні діяльності нелегальних заправних станцій.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"