+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Держекоінспекція підсилює контроль за якістю пального на АЗС.

Держекоінспекція підсилює контроль за якістю пального на АЗС.

У січні-лютому 2021 р. Державна екологічна інспекція (ДЕІ) оштрафувала автозаправні станції на 2,6 млн грн. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава інспекції Андрій Мальований.

«За 2 місяці інспекторами ДЕІ було винесено 193 рішення про приведення пального до встановлених вимог, і саме за їх невиконання на порушників було накладено штрафи», – зазначив він.

Також чиновник додав, що Держекоінспекція за дорученням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля підсилює контроль за якістю пального на АЗС.

«Проводяться позапланові перевірки, під час яких здійснюється контроль відповідності паспортів якості пального вимогам технічного регламенту», – повідомив Мальований.

Тим часом, самі учасники ринку скаржаться на дії інспекторів Держекоінспекції, заявляючи про їхню упередженість і безапеляційність.

«Кількість перевірок справді виросла. Та це не про якість палива. Ми зіткнулися зі штрафами за неправильно оформлені документи. При цьому на нашу пропозицію провести лабораторні дослідження і тоді вже говорити про порушення або ж їх відсутність ми отримали відмову», – розповів один із власників мереж АЗС.

Крім того, ринок нарікає на те, що під приціл ДЕІ потрапили тільки легальні учасники, а тіньовий сегмент, який помітно виріс у 2020 році, залишається поза увагою перевіряючих.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"