+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Coral Energy змінить Proton в поставках LPG і ДП «Роснафти».

Coral Energy змінить Proton в поставках LPG і ДП «Роснафти».

Міжнародний трейдер Coral Energy змінить Proton Energy Нісана Моїсеєва в поставках скрапленого газу та дизельного палива виробництва НПЗ «Роснафти» в Україні. Про це повідомляє НафтоРинок.

У дочірній компанії Coral Energy в Україні – «Алпен Трейд» поки утрималися від коментарів.

Нагадаємо, ексклюзивний продавець LPG і дизельного палива виробництва «Роснафти» в Україні – швейцарська Proton Energy Group, 15 березня оповістила своїх контрагентів про припинення відвантаження палива в Україну з квітня. За словами одного з контрагентів Proton, таке рішення компанія-нерезидент прийняла через ризики, пов’язані з оперативно-слідчими діями та кримінальним провадженням, в яких фігурують дочірня група компаній Proton – Glusco (мережа АЗС і оптовий продавець палива в Україні), і оптовий продавець палив «Роснафти» – Wexler Group.

За даними нафторинку, імпорт зрідженого газу з заводів «Роснафти» в 2020 році знизився з 503,4 тис. т, в 473,1 тис. т. Це становить 29,3% обсягів імпорту. Без споживання нафтохімічними підприємствами, в балансі ринку LPG частка пропан-бутану «Роснафти» склала 22,5%.

Частка російських поставок дизельного палива в імпорті за підсумками 2020 року склала 42,2% – 2,6 млн т. З них 66,9%, або 1,7 млн ​​т, доводиться на ДП виробництва «Роснафти».

Трейдінгова компанія Coral Energy, з центральним офісом в Швейцарії, є великим постачальником світлих нафтопродуктів в Україну. З недавнього часу компанія також приступила до продажу природного газу українським компаніям. Покупцями ресурсу на кордоні є SOCAR і «Альянс Енерго Трейд» та інші.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"