+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Слідом за Мotto: «БРСМ-Нафта» засекретила свою «виробничу» діяльність.

Слідом за Мotto: «БРСМ-Нафта» засекретила свою «виробничу» діяльність.

Акціонер і менеджмент групи компаній «БРСМ-Нафта» не відповіли на запит Консалтингової групи «А-95», що є видавцем сайту enkorr, щодо параметрів і аспектів виробничої діяльності. Про це повідомили в «А-95».

Запит було відправлено 4 лютого на адресу власника «БРСМ» Андрія Біби та глави департаменту стратегічного маркетингу Олександра Мельничука.

У Консалтинговій групі «А-95» надали перелік цих питань:

  • Який обсяг перероблення вуглеводневої сировини і виробництва нафтопродуктів (за марками) був на Гадяцькому міні-НПЗ в 2020 році?
  • У процесі перероблення вуглеводневої сировини завод отримує дизельне пальне з підвищеним вмістом сірки стандартів Євро-4, Євро-3 і нижче, яке заборонено для реалізації на внутрішньому ринку України з 2017 року. Куди компанія спрямовує цей продукт?
  • Які джерела постачань і обсяги спирту для випуску альтернативного пального, яке згодом продається на АЗС «БРСМ-Нафта» під маркою «А-95 преміум+»? Який обсяг виробництва цього продукту в 2020 році?
  • Яке призначення близько 10 тис. т риформату виробництва «Укргазвидобування» і понад 10 тис. т імпортного пентану, які надійшли на нафтобази «БРСМ» у Переяславі і Голованівську в 2020 році?
  • Навіщо компанії тисячі тонн розчинників на основі МТБЕ, які вона почала купувати в Білорусі в 2020 році й продовжує завозити в 2021 році?

За наявними даними, група компаній «БРСМ» закуповує розчинники і з інших джерел, зокрема з Російської Федерації, спростуйте або підтвердіть цю інформацію. Якщо вона правдива, назвіть обсяги та цільове призначення цієї продукції.

«Діяльність «БРСМ» давно перебуває у центрі уваги ринку і спостерігачів, оскільки її бізнес-модель є нестандартною, до неї входить постачання з міні-НПЗ і нафтобаз, де випускається сумішевий бензин. Відмова відповісти на елементарні питання знову змушує засумніватися в тому, що діяльність цього оператора прозора і законна», – каже директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн, зазначивши, що наведений перелік питань далеко не вичерпний.

Він нагадав, що раніше запит про свою діяльність проігнорував роздрібний оператор Мotto.

«Ми продовжимо спрямовувати запити в «БРСМ», Мotto та іншим гравцям, діяльність яких пов’язана з міні-НПЗ, постачаннями розчинників та інших компонентів палив. І незалежно від результату продовжимо детально висвітлювати всі аспекти роботи паливного ринку», – заявив директор «А-95», додавши, що найближчим часом докладні запити буде спрямовано мережі SunOil, оператору міні-НПЗ в Мерефі ТОВ «Альтернатив Енерджі Сорсес Компані», Кіровоградській нафтовій компанії та іншим.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"