+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ринок запевнив Мінекономрозвиток, що в Україні немає ризиків дефіциту палива.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства обговорило з ключовими гравцями паливного ринку можливість заміщення поставок дизпалива і зрідженого газу в зв’язку з заявою трейдера Proton Energy Group про припинення імпорту з 1 квітня, йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Відзначається, що на нарадах під головуванням глави відомства Ігоря Петрашко були присутні представники Нафтогазової асоціації України, Української асоціації зрідженого газу, «Укрнафти», «Укргазвидобування», ОККО, WOG, Amic, «БРСМ», «Автотранс-Ойл».

«Учасники проаналізували поточну ситуацію щодо забезпечення паливними матеріалами і напрацювали план для заміщення поставок і збереження цінової стабільності. Зокрема, мова йшла про диверсифікацію джерел поставок і логістики для контрольованого забезпечення обсягів», – йдеться в повідомленні.

За словами міністра, обсяги поставок, які реалізовувалися компанією Proton Energy, будуть повністю заміщені з альтернативних джерел.

«Все імпортери і учасники ринку підтвердили, що в країні є резерви дизпалива і можливість швидкої заміни постачальників в разі потреби. Ризиків дефіциту палива немає. Стан запасів достатній для забезпечення потреб споживачів і проведення посівної кампанії », – зазначив Петрашко.

Він також заявив, що уряд буде уважно відстежувати і боротися з можливими проявами спекуляцій на паливному ринку і продовжить діалог з його учасниками для збереження цінової стабільності і відсутності дефіциту.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"