+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ВАКС відхилив апеляцію «ПрикарпатЗахідтрансу» на повернення труби.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) відхилила скаргу ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс» на рішення суду, яким було накладено арешт на частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» і все майно компанії.

Таке рішення суд прийняв у вівторок, 16 березня, повідомило джерело enkorr.

Апеляційну скаргу було подано 2 березня, а датою її розгляду визначили 3 березня, але засідання суду було перенесено.

Як відомо, 23 лютого Вищий антикорупційний суд за позовом Національного антикорупційного бюро (НАБУ) наклав арешт на майно комплексу «ПрикарпатЗахідтранс» і передав його в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Разом з тим, до визначення управителя цього майна з боку АРМА воно було передано на відповідальне зберігання АТ «Укртранснафта». Йдеться про будівлі, споруди, лінійні ділянки, технологічні об’єкти і т.п., розташовані на території Житомирської, Рівненської, Львівської та Закарпатської областей.

Нагадаємо, 19 лютого Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила повернути у держвласність нафтопродуктопровід «ПрикарпатЗахідтранс», власників якого пов’язують із оточенням депутата Віктора Медведчука (ОПЗЖ).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"