+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

«Глуско Україна» просить президента втрутитися в ситуацію з блокуванням роботи мережі АЗС. Відео конференції.

«Глуско Україна» просить президента втрутитися в ситуацію з блокуванням роботи мережі АЗС. Відео конференції.

Компанія «Глуско Україна» звернулася до президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дмитра Шмигаля з проханням втрутитися в ситуацію з блокуванням роботи її мережі АЗС. Про це в ході прес-конференції заявив генеральний директор компанії Борис Ганджа, передає кореспондент enkorr.

«Ми звертаємося до Президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра та інших керівників країни з проханням втрутитися в цю абсурдну ситуацію, коли силовики знищують прозорий український бізнес, який забезпечує гідними зарплатами понад 2 тис. осіб і платить до держбюджету 3 млрд грн податків щорічно», – заявив він.

«Ми не просимо зупиняти слідчі дії або розслідування, ми вимагаємо дати нам можливість продовжувати працювати», – заявив генеральний директор «Глуско Україна».

Тим часом, він наполягає на абсурдності всіх звинувачень на адресу компанії з боку силових органів.

«Ми категорично не згодні з вказаними звинуваченнями слідства. На сьогоднішній день податкові органи мають повний доступ до інформації про всі переміщення палива на території України і обсяги його реалізації на підставі даних системи електронного адміністрування», – відзначили в компанії.

За слова представника «Глуско Україна», через дії правоохоронців компанія вже шостий день не має можливості виконати свої зобов’язання з відвантаження палива, в тому числі підприємствам державного сектора, серед яких – пожежно-рятувальні та правоохоронні частини, лікарні і станції швидкої допомоги.

«Ми завжди були відкриті для взаємодії з контролюючими органами і готові до будь-яких запитів з боку силових структур. Діяльність групи компаній «Глуско» щорічно перевіряється міжнародними та відомими аудиторськими компаніями, за результатами яких готується консолідована фінансова звітність», – підкреслив він.

За словами Б.Ганджі, він не знає реальної причини тиску з боку силових структур, але не виключає, що в ній може бути політична складова.

«Зрозуміло, що це політика. Мені хочеться вірити, що ні один з наших конкурентів такими методами не намагається прибрати сильного гравця ринку», – заявив він.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"