+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Шмигаль доручив провести тотальні перевірки АЗС, нафтобаз і міні-НПЗ.

Шмигаль доручив провести тотальні перевірки АЗС, нафтобаз і міні-НПЗ.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам, органам контролю та нагляду провести позапланові перевірки всіх суб’єктів господарювання, які реалізують, зберігають і виробляють паливо. Про це йдеться в дорученні прем’єр-міністра, повідомляє enkorr.

«У зв’язку з систематичними порушеннями, які мають значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя і здоров’я людини, захист зовнішньої природного середовища та забезпечення безпеки країни, прошу в межах компетенції забезпечити проведення позапланових заходів державного нагляду», – йдеться в документі.

Згідно з ним, перевірки направлені на дотримання вимог законодавства у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин, техногенної і пожежної безпеки.

Крім того, всі автозаправні станції повинні перевірити на наявність актів готовності до експлуатації встановленої форми і сертифіката.

За інформацією джерела enkorr в уряді, кінцевий термін виконання доручення прем’єр-міністра – 15 травня 2021 р.

Раніше повідомлялося, що в Україні спостерігається стрімке розширення тіньового ринку нафтопродуктів, що проявляється як в зростаючих обсягах виробництва на міні-НПЗ, так і в поновленні діяльності нелегальних заправних станцій.

Консалтингова група «А-95» оцінює сукупні втрати бюджету від діяльності нелегального сегмента паливного ринку за 9 місяців 2020 року в суму від 9 до 15 млрд грн. При цьому найбільша частка нелегальної реалізації палива була властива зрідженого газу – 35% (524 тис. т) і дизельного палива – 19% (1 млн. т).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"