+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Робота мережі заблокована під надуманим приводом, всі звинувачення СБУ абсурдні – Glusco.

Робота мережі заблокована під надуманим приводом, всі звинувачення СБУ абсурдні – Glusco.

Звинувачення правоохоронних органів на адресу мережі АЗС Glusco абсурдні і безпідставні. Про це заявили в компанії, коментуючи дії Служби безпеки України щодо блокування роботи мережі 11 березня.

«Припущення правоохоронних органів про ставлення Glusco до звернення і реалізації фальсифікованих нафтопродуктів, незаконного виготовлення підакцизних товарів, ухилення від сплати податків дозволяють стверджувати про зацікавленість органу слідства в створенні тиску на компанію», – йдеться в заяві компанії.

Відзначається, що за станом на вечір 11 березня робота і відпуск палива на всіх станціях Glusco залишалися заблокованими.«Сьогодні (11 березня) десятки тисяч споживачів залишилися без пального. Через дії правоохоронців наша компанія не могла виконати свої зобов’язання з відвантаження палива, в тому числі підприємствам державного сектора, серед яких – пожежно-рятувальні та правоохоронні частини, лікарні і станції швидкої допомоги», – повідомили в компанії.

У Glusco запевняють, що робота мережі була заблокована в рамках кримінального провадження, відкритого щодо компанії «Альтернатив Енерджі Сорсес компані», яка не має ніякого відношення до мережі Glusco.

«Тому дії правоохоронців, які місцями застосовували фізичну силу і вилучили техніку, вважаємо неприпустимими», – відзначили в компанії.

Звинувачення в ухилянні від сплати податків в компанії назвали надуманими, зазначивши, що з 2017 року нею було сплачено понад 10 млрд грн різних податків і платежів до бюджету.

У мережі також відкинули заяви СБУ про реалізацію фальсифікованого палива, заявивши, що якість нафтопродуктів є вищим пріоритетом для мережі.

«Щиро сподіваємося, що абсурдні звинувачення до нас будуть спростовані, і найближчим часом ми зможемо відновити повноцінну діяльність», – підсумували в компанії.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"