+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Ціни на нафту зростають у зв’язку з очікуваним відновленням економіки.

Ціни на нафту зростають у зв’язку з очікуваним відновленням економіки.

Ціни на нафту виросли на очікуваннях відновлення світової економіки. Вони були посилені тим, що Сенат США схвалив законопроект про стимулювання американської економіки на $ 1,9 трлн. Ймовірне скорочення запасів сирої нафти в Сполучених Штатах також підтримало еталонні контракти.

У той же час зміцнення долара і ослаблення побоювань з приводу перебоїв в поставках з Саудівської Аравії після атаки на її експортні об’єкти обмежили зростання цін.

Вартість бареля травневої нафти Brent 9 березня на 9:05 за Києвом склала $ 68,36 (+ 0,18%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по $ 65,09 (+ 0,06%). Ціна відкриття склав $ 68,01 і $ 64,72 відповідно.

Напередодні ціни на сиру нафту марки Brent перевищили рівень $ 71 / барр. після того, як єменські хуситскі повстанці запустили бойові дрони і ракети в саме серце нафтової промисловості Саудівської Аравії, включаючи об’єкт Saudi Aramco в Рас-танура, життєво важливий для експорту нафти. Однак після того, як Ер-Ріяд заявив, що обійшлося без жертв і руйнувань, ціни в кінці дня знизилися.

Проте, Сполучені Штати висловили тривогу з приводу «реальних загроз безпеки» Саудівської Аравії з боку єменських хуситів, пов’язаних з Іраном. Вашингтон заявив, що розгляне питання про додаткові заходи щодо підтримки саудівської оборони.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"