+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Бій з тінню 2.0: На місцях відновлюється боротьба з нелегальним ринком.

Бій з тінню 2.0: На місцях відновлюється боротьба з нелегальним ринком.

Рівненська, Кіровоградська та Харківська обласні державний адміністрації приступили до оновлення складів робочих груп, які займаються детінізацією ринку палива. Таке рішення було прийнято за результатами селекторної наради під керівництвом міністра Мінрегіону Олексія Чернишова, повідомляють прес-служби ОДА.

«У регіонах необхідно оновити склад міжвідомчих груп і почати діяльність, спрямовану на припинення незаконної торгівлі паливом. До складу групи мають увійти: Нацполіція, органи ДФС, ГСЧС, ДАБК, управління Держпраці, Держекоінспекція, Госпотребслужби, АМКУ і органи прокуратури», – закликав міністр.

Чернишов нагадав, що відповідні міжвідомчі групи, які координують питання проведення спільних заходів по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею паливом, були створені в кожній області України ще рік тому.

У Рівненській ОДА відзначили, вже найближчим часом робоча група перевірятиме нелегальні заправні станції, мафи, мобільні АЗС, а також роботу легальних АЗС на предмет відхилення ними від закону.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль також ініціював включити до складу робочих груп і голів територіальних громад. Адже детінізація, за його словами, заправних станцій – це нові, внутрішні ресурси для наповнення місцевих бюджетів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"