+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Техкомітет ОПЕК + обговорив перспективи ринку нафти з «обережним оптимізмом».

Техкомітет ОПЕК + обговорив перспективи ринку нафти з «обережним оптимізмом».

Ситуація на нафтовому ринку поліпшується, проте необхідно проявляти обережний оптимізм з урахуванням невизначеності, що зберігається. Про це заявив генеральний секретар ОПЕК Мухаммед Баркіндо на засіданні технічного комітету ОПЕК +.

«Перспективи як світової економіки, так і ринку нафти показують ознаки триваючого поліпшення», – сказав Баркіндо, слова якого наводяться в прес-релізі ОПЕК.

При цьому з урахуванням невизначеності, що зберігається на нафтовому ринку «необхідно рішуче підкреслити – обережний оптимізм», вказав генсек ОПЕК.

Він також звернув увагу, що пандемія продовжує становити ризики для відновлення економіки, в останній тиждень лютого кількість заражень коронавірусом в світі зросло вперше за сім тижнів. «Прогрес в області вакцинації від коронавірусу триває в багатьох країнах, але поточні темпи вакцинації показують, що у багатьох країн, що розвиваються є ризик залишитися позаду в цьому процесі. Ми сподіваємося, що міжнародні зусилля сприятимуть всеосяжному і швидкому доступу до щеплень від корона вірусу», – уклав Баркіндо.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"