+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає: учасники ринку очікують збільшення попиту.

Нафта дорожчає: учасники ринку очікують збільшення попиту.

Ціни на нафту виросли. Цьому сприяли надії на збільшення попиту і прогрес, досягнутий в розгортанні вакцин в США. У той же час невпевненість в тому, наскільки група ОПЕК + наростить поставки сировини за підсумками березневого міністерського саміту на своєму засіданні в четвер, і різке збільшення запасів сирої нафти в США обмежили зростання цін.

Вартість бареля травневої нафти Brent 3 березня до 9:30 за Києвом склала $ 62,98 (+ 0,45%). Барель квітневої нафти WTI торгувався по $ 59,97 (+ 0,37%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 62,70 і $ 59,75 відповідно.

Світові ціни на нафту були підтримані надіями на відновлення попиту завдяки масовій вакцинації від коронавірусу, вважають галузеві експерти.

До кінця травня в США буде достатньо вакцини від COVID-19 для того, щоб вакцинувати кожного дорослого американця, заявив у вівторок президент Джо Байден після схвалення вакцини Johnson & Johnson.

Тим часом, увага ринку прикута до наміченої на четвер міністерській зустрічі групи ОПЕК +. Напередодні аналітики картелю дали оптимістичний прогноз щодо перспектив нафтового ринку.

Інвестори і трейдери очікують, що ОПЕК + послабить скорочення видобутку, а неформальний лідер ОПЕК, Саудівська Аравія, припинить добровільне скорочення видобутку на 1 млн б / д.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"