+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

У дизельній трубі знаходиться близько 130 тис. тонн ДП і ще 22 тис. тонн ДП на терміналах «ПрикарпатЗахідтранс».

У дизельній трубі знаходиться близько 130 тис. тонн ДП і ще 22 тис. тонн ДП на терміналах «ПрикарпатЗахідтранс».

В нафтопродуктопроводі «ПрикарпатЗахідтранс», який 23 лютого за рішенням суду був прийнятий на відповідальне зберігання «Укртранснафтою» знаходиться близько 130 тис. тонн російського і білоруського дизпалива. Про це повідомило інформоване джерело в правоохоронних органах, передає Нафторинок. Планується, що найближчим часом обсяг буде прокачано в Угорщину, а труба буде заповнена азотом.

Крім того, в режимі «митного складу» на ЛВДС Смига знаходиться близько 9 тис. тонн ДП, на ЛВДС Новоград-Волинський – 13 тис. тонн ДП.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд України 23 лютого 2021 на підставі доказів, зібраних НАБУ, СБУ, САП і інших правоохоронних органів, наклав арешт на частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок», яка знаходиться у власності «ПрикарпатЗахідтранс». Згідно з повідомленням відомств заарештовано все майно стратегічного об’єкта інфраструктури, будівлі та споруди, розташовані в Україні. Надалі воно буде передано від комерційної структури до Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Вчора СБУ і НАБУ проводили заходи з передачі всього об’єкта нафтопродуктопроводу під контроль державного акціонерного товариства «Укртранснафта» для вжиття заходів щодо його збереження.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"