+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Москва і Ер-Ріяд можуть знову посперечатися через збільшення нафтовидобутку.

Москва і Ер-Ріяд можуть знову посперечатися через збільшення нафтовидобутку.

Лідери альянсу ОПЕК +, Саудівська Аравія і Росія, знову розходяться в думках з приводу управління поставками нафти напередодні чергового міністерського засідання групи. Про це повідомляє oilprice.

Найбільший виробник ОПЕК і фактичний лідер картелю Саудівська Аравія, ймовірно, вважала за краще домогтися в ході зустрічі, наміченої на 3-4 березня, щоб коаліція ОПЕК + зберегла видобуток в квітні на поточному рівні, повідомляє Bloomberg.

Однак ключовий саудівський партнер по угоді, Росія, швидше за все, буде наполягати на подальшому ослабленні режиму скорочення нафтовидобутку. Про це, наприклад, говорить зроблена на початку місяця заява віце-прем’єр-міністра РФ Олександра Новака про те, що світовий ринок нафти збалансований, і поточна ціна на нафту повністю відображає ринкову ситуацію.

Схоже, що обидва лідери пакту знову збираються на саміт ОПЕК + з різними поглядами на те, як управляти поставками нафти на світові ринки.

Як заявив минулого тижня міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдель Азіз бен Салман, виробникам нафти слід залишатися вкрай обережними, оскільки невизначеність на ринку все ще дуже висока.

Саудівська Аравія за рахунок добровільного додаткового скорочення видобутку на 1 млн б / д в лютому і березні допомогла альянсу ОПЕК + посилити нафтовий ринок в I кварталі, хоча попит все ще відносно слабкий, особливо за межами Азії.

Як розповів Bloomberg Білл Фаррен-Прайс, директор дослідницької компанії Enverus, Саудівська Аравія могла б використовувати час і темп скасування цього скорочення на 1 млн б / д в якості «важеля для укладення угоди» на наступному тижні.

Додаткове скорочення видобутку Саудівською Аравією було одним з факторів, які підтримали зростання світових цін на нафту в останні тижні. Однак аналітики вважають, що при ціні на нафту вище $ 60 / барр. багато членів альянсу ОПЕК +, особливо Росія, наполягатимуть на більш агресивному пом’якшення скорочень з квітня.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"