+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

РНБО вирішила націоналізувати «ПрикарпатЗахідтранс».

РНБО вирішила націоналізувати «ПрикарпатЗахідтранс».

Рада національної безпеки і оборони України доручила Кабінету міністрів вжити необхідних заходів для збереження і експлуатації частини нафтопродуктопроводів загальною довжиною 1 433 км, що проходять через територію України. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Кабмін повинен невідкладно визначити центральний орган виконавчої влади, відповідальний за збереження та експлуатацію частини нафтопродуктопроводів, і вжити заходів для забезпечення захисту економічних інтересів держави», – додали в прес-службі.

Відзначається, що РНБО ухвалила рішення про прийняття невідкладних заходів «для повернення державного майна народу України».

Також правоохоронним органам поставлено завдання з’ясувати обставини, за яких державна власність опинилася в приватних руках.

Крім того, РНБО ввела санкції проти народного депутата від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко через фінансування тероризму (ст. 258-5 КК України).

Відзначимо, що роботу нафтопродуктопроводу «ПрикарпатЗахідтранс» пов’язують із В. Медведчуком як лобістом російських інтересів, оскільки магістраль транспортує ресурси виключно російської держкомпанії «Роснафта».

У свою чергу, в політичній партії ОПЗЖ, співголовою якої є Віктор Медведчук, заявляли, що політик не пов’язаний із нафтопродуктопроводом.

У партії посилаються на рішення Верховного Суду України від 1 липня 2020 року, ухвалене на користь Віктора Медведчука за позовом до телеканалу «Прямий», Володимира Ар’єва, Назара Первака і Віктора Маруняка. Суд спростував заяви, що «певні сегменти міждержавної торгівлі між Росією і Україною саме в паливно-енергетичному секторі так чи інакше контролює Медведчук; в першу чергу, це постачання дизельного палива нафтопроводом, яке контролюється близькими до Медведчука людьми».

Як раніше повідомив директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн з посиланням на свої джерела в галузевих колах, 19 лютого на засіданні Ради національної безпеки і оборони України може бути прийнято рішення про передання нафтопродуктопроводу в управління держави до винесення судом рішення про легітимність угоди щодо придбання компанії «ПрикарпатЗахідтранс» у 2015 році. На думку експерта, в цьому разі Росія припинить подавати продукт трубою на територію України.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"