+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Традиційні НПЗ будуть витісняти інтегрованими з нафтохімією заводами – WoodMac.

Традиційні НПЗ будуть витісняти інтегрованими з нафтохімією заводами – WoodMac.

Економічні показники інтегрованих нафтопереробних і нафтохімічних підприємств в 2020 році значно перевершили результати НПЗ, що випускають тільки паливо. Про це йдеться в релізі Wood Mackenzie.

Одне з найбільш високоінтегрованих нафтопереробних і нафтохімічних підприємств у Китаї, Hengli, за перші три квартали 2020 року принесло чистий прибуток в розмірі понад $ 1,4 млрд. У той же час більша частина нафтопереробної галузі зазнає значних збитків.

«Перемикання попиту з бензину на нафтохімію сприяє інтеграції нафтопереробки і нафтохімії, особливо для нових підприємств в Азії і на Близькому Сході. В даний час більше 30% світових нафтопереробних заводів паралельно випускають товарну нафтохімію. Такі проекти отримують вигоду як від диверсифікованого асортименту продукції, так і від можливості розкрити велику цінність за рахунок економії на масштабі і синергії операційних витрат », – зазначив Гелдер.

Китай вже намітив інтегрований шлях розвитку нафтопереробних заводів і нафтохімії, який забезпечує прибуток, який можна порівняти з доходами найприбутковіших переробних підприємств в Північній Америці, підкреслили в Wood Mackenzie.

Два інтегрованих заводу другого покоління, Hengli і RhongSheng, що були запущені в 2019 році заробили на повну потужність в 2020 р. Якби вони були повністю введені в експлуатацію в 2019 р то стали б одними з найбільш ефективних проектів в світі в 2020 р  в прибутку на барель нафти. Вартість переробленої нафти оцінюється приблизно в $ 10 / барр., Свідчать дані Wood Mackenzie’s REM-Chemicals.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"