+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податківці припинили виробництво фальсифікату відразу в чотирьох областях України.

Податківці припинили виробництво фальсифікату відразу в чотирьох областях України.

Співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) у Київській області припинили роботу мережі підприємств, на яких вироблялося і реалізовувалося фальсифіковане дизпальне, повідомляє прес-служба відомства.

Відзначається, що під час слідства правоохоронці встановили, що протягом 2020-2021 років на території Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської та Київської областей група осіб організувала мережу з виробництва і купівлі-продажу палива.

«Для здійснення незаконної діяльності організатори використовували підконтрольні їм громади і майнові комплекси підприємств – резервуари для зберігання пального і обладнання», – йдеться в повідомленні.

Крім того, працюючи без дозвільних документів і відповідних ліцензій, зазначені особи одночасно не платили акцизного податку. В результаті до державного бюджету фактично не було сплачено понад 10 млн грн податків.

Голова ДФС України Вадим Мельник зазначив, що під час обшуків на підприємствах було виявлено чорнові записи, 1,2 млн л дизельного пального і 10 експериментальних зразків палива.

Раніше експерти Консалтингової групи «А-95» провели дослідження роботи міні-НПЗ, встановивши, що в 2020 році в Україні з різною інтенсивністю працювало 24 подібних підприємства з місячним обсягом перероблення 30-35 тис. т. Вони виробляли товарні нафтопродукти класів Євро-3 і Євро-4, але щоб уникнути сплати акцизного збору, маркували свою продукцію як розчинники, сольвенти, абсорбенти, легку фракцію, лігроїново-газойлеву фракцію та інші безакцизні позиції.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"