+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

В Миронівці знову виявлений фальсифікат.

В Миронівці знову виявлений фальсифікат.

Співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби (ГУ ДФС) в Київській області виявили факт реалізації фальсифікованого палива в Миронівському районі, повідомляє прес-служба податківців.

«На території Миронівського району на паливних складах здійснювали зберігання незаконно виготовленого палива з метою його подальшої реалізації фізичним особам за готівку через власну мережу АЗС», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що було проведено три санкціоновані обшуки, за результатами яких з незаконного обігу вилучено 651 тонна палива орієнтовною вартістю близько 17,6 млн грн. Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Протягом останніх 7 років в Миронівці перманентно працює виробництво паливних фальсифікатів. У 2015 році нафтобаза здобула популярність завдяки отриманню за рік 36 тис. тонн дистилятів конденсату і 21 тис. тонн пентанових фракцій. Одночасно сюди надійшло 54 тис. тонн автомобільного бензину. При цьому в 2015 році нафтобаза відправила тільки по залізниці 89 тис. тонн бензинів. Тоді оператором виробництва називали фірму «Крокус-К», що також володіє невеликою мережею станцій на Київщині.

Починаючи з травня 2020 року, на цю нафтобазу поновилися поставки компонентів, що використовуються при виробництві моторних палив. Перші поставки були відзначені в травні, коли до Миронівки залізницею прибуло сумарно 240 тонн риформата, ізобутилового спирту і пентану. У червні обсяги зросли до 670 тонн. Одержувачем обсягів виступає компанія «Термінал».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"