+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Саудівська Аравія і ряд країн ОПЕК + з лютого знизять видобуток нафти на 1,425 млн б / д.

Саудівська Аравія і ряд країн ОПЕК + з лютого знизять видобуток нафти на 1,425 млн б / д.

Саудівська Аравія і ряд країн ОПЕК + з лютого знизять видобуток нафти на 1,425 млн барелів на добу в якості жесту «доброї волі». Це становить близько 1,5% світового попиту на нафту, повідомляє агентство Angi.

На початку січня позиції країн ОПЕК + про стратегію щодо рівнів видобутку з лютого розійшлися – більшість країн ОПЕК + висловилися за збереження січневого рівня обмежень, Росія і Казахстан виступили за поступове нарощування видобутку.

В результаті було прийнято компромісне рішення: всі країни ОПЕК + зберігають січневі рівні обмежень на лютий і березень, крім Росії і Казахстану, які можуть збільшити видобуток на 65 тис. б / д і 10 тис. б / д відповідно в лютому і ще на стільки ж в березні. В результаті Росія з лютого може добувати 9,184 млн б / д, а з березня 9,249 млн б / д.

У той же час Саудівська Аравія оголосила про те, що за рішенням її наслідного принца Мохаммеда бен Сальмана країна знизить в лютому видобуток нафти на 1 млн б / д, утримуючи протягом лютого та березня рівень в 8,119 млн б / д, поступаючись таким чином Росії за друге місце з видобутку нафти в світі (перше у США).

Як заявив міністр енергетики королівства, принц Абдулазіз бен Сальман, це була «добра воля» його брата, принца-наступника Мохаммеда бен Сальмана.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"