+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: побоювання з приводу карантину затьмарюють перспективи попиту.

Нафта дешевшає: побоювання з приводу карантину затьмарюють перспективи попиту.

Ціни на нафту знижуються другу сесію поспіль. Відновлення карантинних заходів викликало нові побоювання з приводу світового попиту на паливо.

Вартість бареля квітневої нафти Brent 25 січня на 8:20 за Києвом склала $ 55,17 (-0,14%). Барель березневої нафти WTI торгувався по $ 52,25 (-0,04%).

Китай повідомив про зростання числа нових випадків COVID-19, що затьмарило перспективи попиту найбільшим в світі споживачем енергії.

Минулої п’ятниці ціни виявилися під подальшим тиском після того, як дані Управління енергетичної інформації США показали, що запаси нафти в США несподівано зросли на 4,4 мільйона барелів за тиждень до 15 січня.

Певну підтримку цінам в останні тижні зробило додаткове скорочення виробництва найбільшим світовим експортером Саудівською Аравією. Але інвестори чекають відновлення переговорів між Сполученими Штатами та Іраном щодо ядерної угоди, в результаті чого Вашингтон може зняти санкції щодо експорту тегеранської нафти і збільшити поставки.

Міністр нафти Ірану заявив в п’ятницю, що експорт нафти з країни виріс в останні місяці, а продажі нафтопродуктів іноземним покупцям досягли рекордного рівня, незважаючи на санкції США.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"