+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Байден перегляне угоди про розробку родовищ на федеральних землях.

Байден перегляне угоди про розробку родовищ на федеральних землях.

Адміністрація президента США Джозефа Байдена піддасть перегляду угоди, що дозволяють видобуток нафти і газу на федеральних землях. Про це заявила прес-секретар Білого дому Дженніфер Псакі.

Байден в перший же день роботи нової адміністрації розпорядився накласти тимчасовий мораторій на дію відповідного указу свого попередника Дональда Трампа. Республіканець напередодні схвалив угоди про передачу в оренду енергетичним компаніям для видобутку нафти і газу 160 тис. гектарів землі в Арктичному національному заповіднику дикої природи (Arctic National Wildlife Refuge) на Алясці.

Байден в ході передвиборної кампанії вказував на те, що планує повністю припинити видачу нових ліцензій на розробку нафтових і газових родовищ на державних землях і морському шельфі. Така ініціатива вкладається в політику Байдена, яка багато в чому грунтується на принципах розвитку зеленої енергетики та боротьби з кліматичними змінами. Трамп раніше заявляв, що втілення в життя передвиборної програми демократа в області екології загрожує перетворенням США в країну третього світу.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"