+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Під санкції США по Венесуелі потрапила компанія з Одеси і два російські танкери.

Під санкції США по Венесуелі потрапила компанія з Одеси і два російські танкери.

За обхід американських санкцій проти венесуельського нафтового сектора влада США ввела односторонні рестрикційні заходи щодо 14 організацій і шести судів, а також трьох фізичних осіб.

Про це йдеться в поширеному повідомленні Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) американського Мінфіну, передає Angi.

У переліку Мінфіну числяться танкери, які ходять під прапорами Ліберії і Камеруну, і обслуговує їх компанія Fides Ship Management, що базується в Одесі.  Санкції також торкнулися компанію РФ «Рустанкер» і танкер, що належить їй «Сьєрра», а також танкер «Максим Горький».

 «Управління вводить санкції проти трьох фізичних осіб, 14 організацій і шести судів за їх зв’язок з мережею, яка намагається обійти американські санкції щодо нафтового сектора Венесуели.  Незаконний режим Мадуро продовжує використовувати PDVSA в якості основного каналу корупції для отримання прибутку від венесуельських природних ресурсів», – наголошується в тексті.

Під рестрикції потрапили громадяни Іспанії, Італії та Швейцарії.  Крім того, в списку значаться організації з Великобританії, Італії, Мальти, Панами, США та Швейцарії.

Попадання в список санкцій Мінфіну означає заморожування активів в США і заборону для американських громадян або компаній вести бізнес з його фігурантами.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"