+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Податківці викрили спекулянтів паливними талонами.

Податківці викрили спекулянтів паливними талонами.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Тернопільській області розкрили міжрегіональну схему ухилення від сплати податків при реалізації паливних талонів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Податківці встановили групу жителів Тернополя, які купували на автозаправних станціях мереж відомих брендів талони і смарт-карти на бензин, дизельне паливо і скраплений газ за цінами нижче роздрібних на 3-7 грн / л.

«Надалі паливні талони і смарт-карти перепродувалися фізичним особам за готівку. Отримані доходи розподілялися між учасниками протиправної схеми, податки з них не сплачувались», – відзначають в ДФС.

За проведеними підрахунками, обсяг реалізації палива за такою схемою щомісячно перевищував 500 тонн.

За результатами слідчих дій, проведених на території Тернопільської та Вінницької областей, у правопорушників виявлено талонів і смарт-карт, які перебували в тіньовому обороті, більш ніж 150 тис. лытрыв палива оціночно на 4 млн грн.

Раніше директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн висловив думку, що почастішали випадки шахрайства з паливними талонами є ще одним сигналом про необхідність їх заборони на нормативному рівні, а також про необхідність зміни маркетингової політики мереж АЗС.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"