+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Перспективи нафтового ринку на 2021 рік – ОПЕК.

Перспективи нафтового ринку на 2021 рік – ОПЕК.

ОПЕК зберегла свій прогноз зростання світового попиту на нафту на 2021 рік без змін, але попередила, що невизначеність щодо впливу пандемії коронавірусу залишається високою. Про це передає телеканал CNBC з посиланням на останній звіт нафтового картелю.

В останні тижні оптимізм з приводу масового вакцинування проти COVID-19, мабуть, був стриманий поновлюваних темпами поширення коронавірусу. Це призвело до того, що виробники нафти спробували встановити тонкий баланс між попитом і пропозицією, оскільки фактори, в тому числі швидкість реагування на пандемію, продовжують затьмарювати перспективи нафтового ринку.

«У майбутньому невизначеність залишиться високою. При цьому основними ризиками зниження попиту є проблеми, пов’язані з заходами щодо стримування COVID-19 і впливом пандемії на поведінку споживачів, – йдеться в останньому звіті ОПЕК. – Вони також будуть залежати від того, скільки країн введуть заходи ізоляції і на який термін. У той же час прискорюються плани вакцинації і відновлення довіри споживачів вселяють певний оптимізм».

Прогнози ОПЕК на 2021 рік «припускають здорове відновлення економічної діяльності, включаючи промислове виробництво, поліпшення ринку праці і більш високі продажі автомобілів, ніж в 2020 р.. Відповідно, очікується, що в цьому році попит на нафту буде неухильно зростати, в першу чергу , за рахунок транспорту та промислового палива», – заявили в групі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"