+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дешевшає: зростання захворюваності від COVID-19 скорочує попит.

Нафта дешевшає: зростання захворюваності від COVID-19 скорочує попит.

Ціни на нафту впали, розширивши втрати, які минулого тижня завершили цінове ралі, викликане скороченням виробництва і високим попитом в Китаї. При цьому перспективи відновлення ринку ставляться під сумнів через зростання числа хворих.

Вартість бареля березневої нафти Brent 18 січня на 9:45 за Києвом склала $ 54,84 (-0,47%). Барель лютневої нафти WTI торгувався по $ 52,24 (-0,34%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 55,10 і $ 52,42 відповідно.

В останні тижні ціни росли, чому сприяв початок вакцинації проти COVID-19 і несподіване скорочення нафтовидобутку Саудівської Аравією. Однак зростання числа нових випадків інфікування у всьому світі ставить під сумнів можливість подальшого зростання попиту.

Американські нафтовики посилили тиск на ринок, наростивши минулого тижня парк нафтогазових бурових установок, оскільки зростання цін зробив видобуток більш прибутковим. Проте, кількість діючих бурових установок становить менше половини від рівня річної давнини.

Виробники сланцевої нафти в США швидко відреагували на зростання ринку в останні роки, розширивши частку ринку в той час як Саудівська Аравія і інші великі виробники, включаючи Росію, скоротили видобуток в спробі підтримати світові ціни на нафту.

У Китаї, де швидко зростає число нових випадків зараження COVID-19, більше 28 млн людей опинилися в ізоляції, оскільки Пекін намагається уникнути повторного поширення коронавірусу в країні, де він був вперше виявлений.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"