+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

РФ може вийти з угоди ОПЕК +: результати опитування галузевих експертів.

РФ може вийти з угоди ОПЕК +: результати опитування галузевих експертів.

Інститут розвитку технологій ПЕК Росії (ІРТЕК) на початку 2021 року провів опитування експертів енергетичної галузі на тему «найімовірнішого з малоймовірних подій». Обговорювалися нафтові ціни, проект «Північний потік-2» і угода ОПЕК +, передає ngv.

Головний стратег БКС Максим Шеїн, головний стратег «Універ Капіталу» Дмитро Александров і радник гендиректора фонду «Інститут енергетики і фінансів» Микола Іванов вважають, що Росія може вийти з угоди з обмеження видобутку нафти. Гендиректор «ІнфоТЕК-Терміналу» Рустам Танкаєв також вважає такий сценарій можливим, однак зазначає, що близькосхідні держави зацікавлені в присутності Росії в ОПЕК + і будуть готові піти на поступки, якщо мова дійсно зайде про її вихід з угоди.

Вихід РФ з угоди ОПЕК + експерти визнали «найбільш вірогідним з малоймовірних подій». На другому місці – можливість того, що «Північний потік-2» буде добудований, незважаючи на санкції США.

Різких змін нафтових котирувань не очікує ніхто з опитаних російських експертів. У числі найбільш значущих чинників ризику були названі рецесія в єврозоні та Сполучених Штатах, а також відновлення роботи американських сланцевих компаній.

Як повідомляв enkorr, аналітики ОПЕК прогнозує великі ризики для попиту на нафту в першій половині 2021 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"