+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Кабмін затвердив тексти семи вуглеводневих УРП.

Кабмін затвердив тексти семи вуглеводневих УРП.

Кабінет міністрів України на засіданні в понеділок затвердив тексти договорів семи угод про розподіл продукції (УРП) для видобутку вуглеводнів в країні, передає «Інтерфакс-Україна».

«Проектом розпоряджень пропонується затвердити остаточну редакцію угод про розподіл продукції, уповноважити на підписання заступника міністра енергетики Юрія Бойка, і визначити уповноваженим органом Держгеонадр», – цитує агентство главу Міненерго Юрія Вітренка.

За його словами, зокрема, мова йде про УРП з державної «Укргазвидобування» по Берестянському, Бузовському, Балаклійському та Іванівському ділянкам, «ДТЕК» Ріната Ахметова – по Зінковському, «Гео Альянс» Віктора Пінчука – по Софіївському, «Західнадрасервіс» Зіновія Козицького – по Угновскому.

Вітренко нагадав, що угоди треба встигнути підписати до 7 січня 2021 року.

Як повідомлялося, в липні 2019 року уряд схвалив результати СРП-конкурсів з дев’яти вуглеводневих ділянок: «Укргазвидобування» (УГВ) в союзі з канадської Vermilion Energy здобуло перемогу по Балаклійському та Іванівському ділянкам, УГВ – по Берестянському і Бузовському, «Укрнафтобуріння» – по Русанівському, американська Aspect Energy – по Варвинському, «ДТЕК» – по Зінковському, «Гео Альянс» – по Софіївському, «Західнадрасервіс» – по Угновскому.

У той же час в листопаді 2020 канадська Vermilion вирішила не брати участі в проектах через істотне зниження цін на газ і нафту в порівнянні з 2019-м роком, пандемією коронавірусу і глобальним економічним спадом.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"