+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

На фізичному ринку посипалися ціни на нафту.

На фізичному ринку посипалися ціни на нафту.

У той час як нафтові ф’ючерси тримаються на позначці $ 50 за барель сорту Brent, фізичний ринок чорного золота в Європі та інших регіонах впадає в депресію, передає finanz.

Ціни на відвантаження фізичних барелів знижуються в Азії і Європі на тлі закінчення сезону закупівель китайських НПЗ і новинах про мутації коронавірусу, через яку країни ЄС були змушені призупинити транспортне сполучення з Великобританією.

Російський cорт Urals на європейському ринку дешевшає c початку грудня за відносно стабільною ціною на Brent. За даними Reuters, на 22 грудня середня знижка до північноморської сорту, яку дають трейдери при продажу російської сировини, досягла $ 1,57 / бар. і стала максимальною з квітня. Влітку на тлі безпрецедентного скорочення видобутку в рамках угоди ОПЕК + російська нафта торгувалася з рекордною в історії премією, що досягала $ 2 / бар.

Ще в листопаді Urals коштував на $ 0,30-0,40 дорожче Brent, але з грудня котирування на фізичному ринку покотилися по похилій на тлі слабкого зростання і різкого збільшення експорту.

Слабкість ринку відчувають трейдери по всьому світу. Як зазначає Bloomberg, нафта марки Murban з Абу-Дабі на минулому тижні була продана на азіатському спотовому ринку нижче своєї офіційної ціни вперше з серпня, а Total запропонувала цей же сорт зі знижкою на електронній платформі S & P Global Platts минулої п’ятниці.

Вниз покотилися ціни на російський сорт ESPO, який відвантажується Китай.

Ірак продав 1 млн бар. сорту Basrah Light з поставкою в кінці січня приблизно за паритетом з його офіційною ціною, хоча на початку місяця сировина йшла на експорт з премією в $ 0,20-0,30.

У США ціни на фізичну нафту знизилися за тиждень на $ 0,20-0,40 / бар. Сорт Mars Blend продається на $ 0,85 дорожче WTI, хоча 14 грудня різниця досягала $ 1,2 / бар. Премія на сорти Louisiana знизилася з $ 2 до $ 1,8 до котирувань ф’ючерсів на NYMEX. Пермські сорти, такі як WTI, подешевшали приблизно на $ 0,35 / бар.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"