+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Надлишок сирої нафти збережеться до кінця 2021 року – МЕА.

Надлишок сирої нафти збережеться до кінця 2021 року – МЕА.

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) заявило, що надлишок сирої нафти, що сформувався після пандемії COVID-19, зникне до кінця наступного року. Такий тривалий період обумовлений тим, що ринки стикаються з більш повільним відновленням, ніж очікувалося, передає Bloomberg.

МЕА зазначає, що нові карантинні обмеження в Європі послабили споживання енергоносіїв. «Попит явно буде рости довше, ніж очікувалося … Ринок залишається крихким», – попереджає агенство в Парижі.

Раніше зафіксоване в Європі відновлення попиту зупинилося: споживання палива в поточному кварталі знизилося на тлі нового сплеску захворювань COVID-19 і посилення заходів щодо стримування поширення коронавірусу.

Проте, оскільки світова економіка знову набирає обертів, а коаліція ОПЕК + жорстко контролює поставки, МЕА очікує, що роздуті запаси нафти скоротяться в найближчі 12 місяців. Ціни на сировину вже частково відображають такий оптимізм, досягнувши 9-місячного максимуму на минулому тижні.

МЕА заявило, що на початку 2021 року по всьому світу в резервуарах буде зберігатися на 625 млн бар. більше сирої нафти в порівнянні з доковідним рівнем. Цей надлишок зникне до наступного грудня.

Зміна балансу в основному пов’язано з відродженням глобального споживання палива, яке, незважаючи на останні стреси, як і раніше знаходиться на шляху до відновлення після історичного колапсу цього року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"