+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Росія стурбована тим, що її «хочуть прибрати з ринку» нафти.

Росія стурбована тим, що її «хочуть прибрати з ринку» нафти.

Ряд країн проводять політику санкцій для усунення конкурентів на ринку нафти і газу. Були спроби такого тиску і на Росію, але країна займає дуже велику частку на ринку, щоб її легко було витіснити без важких наслідків. Про це повідомив заступник міністра енергетики Павло Сорокін, передає oilexp.

«Були спроби ввести санкції на Росію, але в зв’язку з тим, що ми займаємо досить велику частку на ринку – більше 10%, приблизно 11%, то нас досить важко прибрати з ринку без наслідків. Всі прекрасно розуміють, що це призведе до колапсу усталених логістичних схем і різкого зростання цін на енергоресурси», – сказав він.

«США дуже хороший приклад, у міру зростання у них виробництва газу і нафти їм необхідно було звільнити ринки. Відповідно, з ринку були прибрані Венесуела і Іран в першу чергу», – додав він.

Сорокін також зауважив, що дешеві кредити у всьому світі стають один із способів нечесної конкуренції, в тому числі в енергетичній галузі.

«Ті, хто має доступ до дешевого фінансування, можуть за рахунок цього наростити своє виробництво. Це є спробою прибрати конкурентів, у яких немає такого дешевого фінансування. Асиметрія такого доступу за результативністю теж може бути прирівняна до агресивної економічної політики, яка посилює нерівність», – зазначив він.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"