+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає на тлі вакцинації і серії вибухів на нафтових об’єктах.

Нафта дорожчає на тлі вакцинації і серії вибухів на нафтових об’єктах.

Ціни на нафту ростуть, утримуючи Brent на позначці вище $ 50 / барр. Цьому сприяли надії на те, що початок вакцинації проти коронавірусу забезпечить зростання світового попиту на паливо. При цьому вибух танкера в Саудівській Аравії і серія інцидентів на нафтових об’єктах інших країн посилили нервозність на ринку.

Вартість бареля лютневої нафти Brent 14 грудня на 9:25 за Києвом склала $ 50,58 (+ 1,24%). Барель січневої нафти WTI торгувався по $ 47,11 (+ 1,16%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 49,97 і $ 46,57 відповідно.

Зростанню цін також сприяла заява судноплавної компанії Hafnia (Сінгапур) про те, що її нафтовий танкер BW Rhine був пошкоджений «невстановленим зовнішнім джерелом» при розвантаженні в порту «Джидда» в Саудівській Аравії.

Минулої неділі дві окремих пожежі сталися на експортному терміналі сирої нафти в Нігерії Qua Iboe і на нафтопроводі в Ірані. Обидва інциденти в основному були локалізовані.

Ціни на нафту марки Brent і WTI росли шість тижнів поспіль, що є їх найтривалішим зростанням з червня.

Сполучені Штати почали кампанію вакцинації проти COVID-19. Це вселяє надію на те, що викликані пандемією обмеження можуть незабаром припинитися, і зросте попит з боку найбільшого в світі споживача нафти.

Основні європейські країни продовжили режим ізоляції, щоб обмежити поширення COVID-19, яке призвело до зниження попиту на паливо. Так, Німеччина, четверта за величиною економіка в світі, планує з 16 грудня ввести більш суворі карантинні заходи.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"