+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Держекоінспекція візьметься за лабораторне дослідження палива.

Держекоінспекція візьметься за лабораторне дослідження палива.

Державна екологічна інспекція наступного року приступить до лабораторних випробувань якості пального внутрішнього й імпортного виробництва. Про це в коментарі enkorr розповів глава Держекоінспекції Андрій Мальований.

«У проєкті державного бюджету на наступний рік передбачено значну суму коштів на лабораторні випробування (аналіз проб) якісної складової нафтопродуктів і скрапленого газу», – зазначив він, додавши, що нині такі перевірки здійснюються лише на документальному рівні.

Мальований розповів, що на цей час інспекція веде перемовини з лабораторіями у низці обласних центрів країни, щоб такі випробування проводилися на їх базі.

«Ми будемо у них закуповувати можливість вивчати якісний і кількісний склад тих компонентів, які містяться у нафтопродуктах», – заявив чиновник.

Відзначимо, Держекоінспекція здійснює контроль якості нафтопродуктів. Йдеться про бензин, дизельне, суднове і котельне паливо. ДЕІ виконує документальну перевірку продукції, тобто відповідність паспортів якості палива до технічних вимог.

Кваліфікована робота інспекторів дає змогу виявляти відхилення в характеристиках палива і виносити приписи про їх ліквідацію. Відповідно, цим Держекоінспекція контролює безпеку палива для кінцевого споживача.

Нагадаємо, протягом трьох кварталів 2020 року в рамках ринкового нагляду Держекоінспекція винесла 166 постанов про застосування адміністративно-господарських санкцій на суму близько 5,2 млн грн. Загалом проведено 634 перевірки на АЗС і автогазозаправних станціях по всій Україні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"