+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

ОПЕК + близька до укладення компромісної угоди про нафтовидобуток.

ОПЕК + близька до укладення компромісної угоди про нафтовидобуток.

Після кількох днів напружених переговорів, що виявили розкол в міжнародному нафтовому картелі, група ОПЕК + наблизилася до підписання компромісної угоди, що передбачає поступове збільшення нафтовидобутку в січні 2021 року. Про це передає bloombergquint з посиланням на джерела в картелі.

За словами одного з делегатів міністерського саміту ОПЕК +, після прямих переговорів Росія і Саудівська Аравія розробили компромісний план, який може бути прийнятий іншими членами групи за основу. Те, що угода близька до узгодження, підтвердили і інші делегати, але її деталі залишаються неясними. Відзначається, що всі дискусії були зосереджені на поступовому ослабленні обмежень обсягів нафтовидобутку, продовження діючого режиму скорочень не обговорювалося.

Останні переговори всередині ОПЕК були надзвичайно напруженими на тлі суперечок між Саудівською Аравією та Об’єднаними Арабськими Еміратами. Через ці тертя міністерську зустріч ОПЕК + довелося перенести з 1 на 3 грудня.

Оновлена ​​угода, ймовірно, збереже дефіцит на ринку нафти протягом I кварталу 2021 р. Це дозволить ОПЕК поступово зменьшити надмірні запаси сировини. Економісти підрахували, що якби з 1 січня група збільшила поставки нафти на 1,9 млн б / д на постійній основі, на ринку виник би профіцит ресурсу.

Більш м’яке скорочення обмежень на видобуток нафти може стати потенційним компромісом між країнами, стурбованими крихкістю ринку на тлі другої хвилі коронавірусу і державами, які прагнуть якомога швидше наростити виробництво.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"