+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Митники попередили спробу контрабанди палива під виглядом масла.

Митники попередили спробу контрабанди палива під виглядом масла.

Державна митна служба попередила спробу контрабанди палива на митному пості «Столичний», йдеться в повідомленні прес-служби Держмитслужби.

Відзначається, що згідно з поданими митникам документам, в цистернах об’ємом від 25 до 30 тон перевозили антикорозійне масло з однієї з прибалтійських країн. Однак службовці засумнівалися в правдивості коду і ініціювали відбір проб товару.

Після проведення експертизи з’ясувалося, що продукт, який заявлений до митного оформлення, не відноситься до масел, замість нього в ємностях – паливо, на яке відповідно до законодавства України передбачена сплата акцизного податку.

На митниці також відзначили, що цим підприємством з 2017 року здійснювався митне оформлення «газового конденсату» (також без сплати акцизного податку). Після викриття схеми з ввезення палива під виглядом конденсату з 2018-го по 2020 року підприємство здійснювало митне оформлення дизельного палива і бензину, на які відповідно до чинного законодавства України передбачена сплата акцизного податку.

«Таким чином, можна припустити використання компанією схеми ухилення від сплати митних платежів у повному обсязі, при вказівці в документах товару «масло антикорозійне» (без застосування акцизного податку) замість товарів з акцизним податком», – йдеться в повідомленні.

Ймовірні втрати держбюджету в 2020 році, через помилки митного оформлення близько 6,5 млн літрів палива, можуть становити понад 57 млн ​​грн.

Зараз розглядається питання про складання протоколу про порушення митних правил та притягнення винних осіб до відповідальності.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"