+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Стрибок ціни на нафту вище $ 50 створить нову проблему для ОПЕК +.

Стрибок ціни на нафту вище $ 50 створить нову проблему для ОПЕК +.

Оскільки ОПЕК + знаходиться всього в декількох днях від зустрічі, ті країни, які виступають за нарощування видобутку нафти, можуть знайти деяку підтримку своїх аргументів в зростанні цін, передає Bloomberg.

Еталонні ф’ючерсні контракти подорожчали в листопаді на 30%, при цьому ціна на нафту марки Brent напередодні досягла позначки $ 48,75 / бар., найвищого рівня з березня. Важливо відзначити, що в кривій форвардних угод сталось набагато більш фундаментальне зрушення, яке дає уявлення на погляди трейдерів на попит і пропозицію – як зараз, так і в майбутньому. Велика частина кривої зараз торгується по структурі, відомої як беквордація, що свідчить про підвищення попиту на барелі. Буквально тиждень тому вони були в контанго і вказували на надлишок пропозиції.

Організація країн-експортерів нафти і її союзники, які зустрінуться в наступний понеділок і вівторок, вже намагаються стабілізувати важко передбачуваний ринок – попит на нафту рідко був таким нестабільним. Надлишок пропозиції, що накопичився з першою появою коронавіруса, зберігається, але поступово скорочується. Нове збільшення поставок в січні може повернути назад зростання попиту, що спостерігався в останні тижні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"