+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Мінськ хоче зберегти транзит поставок нафти через Литву і Польщу.

Мінськ хоче зберегти транзит поставок нафти через Литву і Польщу.

Мінськ зацікавлений в надійному транзиті імпортних і експортних поставок нафти через Литву і Польщу. Про це заявив глава МЗС Білорусії Володимир Макей, передає angi.

«Ще раз повторюся: ми вважаємо, що це наші сусіди. Ми зацікавлені в тому, щоб жити в мирі, дружбі і злагоді. Ми хотіли б мати надійний транзит через ці держави. Ми зацікавлені в диверсифікації наших імпортних та експортних поставок через ці країни. Але якщо будемо бачити ненадійність наших партнерів, сусідів, то, звичайно ж, ми будемо вживати відповідних заходів», – заявив міністр.

Як вказав Макей, вже сьогодні робляться кроки по реалізації поставок білоруської продукції через Росію, проте Мінськ буде дивитися, чи вигідна для нього така переорієнтація товаропотоку.

«Ми будемо приймати остаточне рішення, виходячи з вигоди для Білорусі… Але в будь-якому випадку питання диверсифікації стоїть на нашому порядку денному і, звичайно ж, ми будемо враховувати поведінку наших західних сусідів у цій сфері», – додав Макей.

В кінці серпня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в якості заходів у відповідь на санкції прибалтійських країн Білорусь перестане користуватися їх портами для перевалки своїх експортних вантажів (це, в основному, калійні добрива і нафтопродукти). Основний обсяг транспортуються морським шляхом білоруських вантажів перевалюється в Клайпеди порту Литви.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"