+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Україна до 2030 року замінить весь громадський транспорт на електричний, – Криклій.

Україна до 2030 року замінить весь громадський транспорт на електричний, – Криклій.

В рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року Україна планує повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний і створити відповідну інфраструктуру для цього. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій 19 листопада під час Global e-Mobility Forum, повідомляє прес-служба міністерства.

«Ми підтримуємо використання в містах екологічних видів транспорту, зокрема міського електричного і електромобілів. Національною транспортною стратегією України до 2030 року передбачено, що міста замінять свій автопарк на електробуси, і буде створена відповідна зарядна інфраструктура для них.

У цьому напрямку ми зараз активно співпрацюємо з міжнародними фінансовими організаціями та готуємося до реалізації другої фази спільного проекту з ЄІБ «Міський громадський транспорт України II», який передбачає оновлення парків громадського транспорту в різних українських містах і заміну їх виключно на електротранспорт», – розповів Криклій.

За його словами, спільно з бізнесом і громадськістю міністерство розробило проект стратегії розвитку автомобільної промисловості в Україні, яка передбачає стимули для вітчизняного виробництва електрокарів, а також враховує популяризацію як приватного, так і громадського електричного транспорту.

«Сьогодні в Україні близько 25 тисяч електрокарів, 25 тисяч гібридів і майже 9 тисяч пунктів електрозарядніх станцій, розташованих переважно в містах. Ми ініціювали і вже працюємо над внесенням нових змін в ГБН з планування і забудову територій, які б дозволили розміщення електрозарядніх станцій по всіх дорогах загального користування, в тому числі і місцевих», – зазначив Криклій.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"