+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нафта дорожчає напередодні міністерської зустрічі ОПЕК +.

Нафта дорожчає напередодні міністерської зустрічі ОПЕК +.

Ціни на нафту виросли в ході ранкових торгів на очікуваннях, що ОПЕК і її союзники продовжать скорочення видобутку нафти як мінімум на три місяці. Настрій учасників ринку також було підтримано новиною про чергову багатообіцяючу вакцину від коронавіруса.

Вартість бареля січневої нафти Brent 17 листопада на 9:20 за Києвом склала $ 44,07 (+ 0,57%). Барель грудневої нафти WTI торгувався по $ 41,51 (+ 0,41%). Попередні торги по стандартам завершилися на рівні $ 43,82 і $ 41,34 відповідно.

Фондові ринки зросли в надії на більш швидке відновлення економіки після того, як компанія Moderna заявила, що її експериментальна вакцина проти COVID-19 на 94,5% ефективна в запобіганні захворювання. Це сталося після того, як минулого тижня компанія Pfizer повідомила, що її вакцина ефективна від коронавіруса більш ніж на 90%.

«Якщо ми будемо судити про відновлення економіки, особливо через призму нафтових ринків … з безліччю високоефективних вакцин в розробці, висока ймовірність того, що мобільність повернеться до рівня, близького до пандемічного, до кінця 2021 року», – написав Стівен Іннес, головний ринковий стратег Axi в своїй аналітичній записці.

Група ОПЕК + збирається провести 17 листопада засідання Об’єднаного міністерського моніторингового комітету (JMMC), на якому будуть рекомендовані зміни квот на видобуток чорного золота. Підсумковий в цьому році міністерський саміт групи відбудеться 20 листопада та 1 грудня.

Підписанти угоди ОПЕК + схиляються до того, щоб відкласти заплановане в січні збільшення видобутку нафти як мінімум на три місяці для підтримки світових цін, повідомило агентство Reuters з посиланням на обізнані джерела.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"