+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Вакцина від COVID «навряд чи прийде на допомогу» ринку нафти найближчим часом – МЕА.

Вакцина від COVID «навряд чи прийде на допомогу» ринку нафти найближчим часом – МЕА.

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) знизило свій прогноз світового попиту на нафту на 2020 рік і заявило, що не очікує, що вакцина від коронавіруса значно підвищить попит на сировину «аж до наступного року». Про це повідомляє телеканал CNBC.

У своєму останньому щомісячному звіті МЕА заявило, що в цьому році світовий попит на нафту скоротиться на 8,8 млн бар/добу (б / д). Це на 0,4 млн б / д гірше прогнозу, опублікованого в минулому місяці.

У 2021 році зростання світового попиту на нафту складе 5,8 млн б / д, що на 0,3 млн б / д краще жовтневого прогнозу.

Ціни на нафту продемонстрували зростання на трьох торгових сесіях поспіль з тих пір, як Pfizer і BioNTech заявили на початку тижня, що перші результати показали, що вакцина , яку вони розробляють проти COVID показала ефективність на рівні вище 90%. Це дає надію на те, що безпечна і ефективна вакцина допоможе покласти край пандемії коронавіруса, що забрала понад 1,28 млн життів в усьому світі.

На шляху до початку масової вакцинації залишається безліч проблем, але нафтові ринки вітали цю новину, сподіваючись, що це призведе до збільшення попиту на енергію в найближчі місяці.

«Ще занадто рано міркувати про те, як і коли вакцини дозволять відновити нормальне життя. На даний момент наші прогнози не передбачають її значного впливу на світовий ринок нафти в першій половині 2021 р.», – йдеться в повідомленні МЕА.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"