+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Лівія може приєднатися до ОПЕК +.

Лівія може приєднатися до ОПЕК +.

Лівія готова приєднатися до угоди про скорочення нафтовидобутку ОПЕК + за умови досягнення стабільного виробництва в країні на рівні 1,7 млн ​​бар/добу (б / д), заявив глава Національної нафтової корпорації (National Oil Corporation, NOC) країни Мустафа Саналла. Про це передає ngv.

На поточний момент видобуток нафти в країні відновилася до 1 млн б / д, через місяць очікується зростання показника до 1,3 млн б / д. За словами Мустафи Саналли, у Лівії є план підвищити видобуток нафти до 2,1 млн б / д протягом п’яти років. При цьому він зазначив, що поточний рівень нафтовидобутку, а також перспективи її зростання вкрай нестійкі через недостатнє фінансування нафтового сектора країни.

«Наша видобуток знову може впасти до нуля», – сказав глава NOC.

Лівія, поряд з Венесуелою та Іраном, була звільнена від зобов’язань по скороченню виробництва нафти в рамках ОПЕК + в зв’язку з нестабільною ситуацією в нафтовому секторі. Так, з січня видобуток нафти в Лівії впав практично на 1,2 млн б / д до 100 тис. б / д через блокування нафтових об’єктів на тлі протистояння двох політичних сил в країні. Однак з кінця вересня виробництво і експорт нафти були відновлені.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"