+38 (098) 000 08 81 / +38 (050) 767 43 03

info@ukrnaftacom.com

Час роботи:

08:00 - 21:00

Blog

Нові обмеження в Європі вплинуть на перспективи попиту на нафту – МЕА.

Нові обмеження в Європі вплинуть на перспективи попиту на нафту – МЕА.

За словами представника Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), відновлення режиму противірусної ізоляції в Європі, швидше за все, призведе до погіршення прогнозів світового попиту на нафту. Однак, як заявив директор МЕА з енергетичних ринків та безпеки Кейсуке Садаморі, в цей раз наслідки будуть менш серйозними, ніж у випадку  блокування на початку року, повідомляє Reuters.

«Велика частина європейського континенту заблокована. Це напевно буде мати негативний ефект, – сказав він в інтерв’ю. – Ми безумовно очікуємо, що на цей раз вплив буде менше, ніж в попередній раз. На цей раз школи і деякі магазини залишаться відкритими».

Ціни на нафту відновилися після різкого падіння на початку року і досягли рівня в $ 40 / барр, але побоювання з приводу попиту зберігаються. При цьому ринки можуть обвалитися в будь-який момент на тлі юридичних конфліктів щодо результатів виборів в США.

Тим часом, Китай залишається головною «світлою плямою» в світі після придушення вірусу на початку цього року і знаходиться на шляху до того, щоб стати єдиною великою країною, яка збільшує річний попит на нафту, сказав Садаморі.

За його словами, попит на продукцію представляє неоднозначну картину: як і раніше страждають авіагас і гас, але показники по дизельному паливу, мазуту і бензину покращилися.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
"